O nas

 

Complex Automotive Bearings jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą z sukcesem funkcjonującą w segmencie motoryzacyjnym. Początek istnienia naszej firmy to rok 2009, kiedy to podjęto decyzję o wyłonieniu ze struktur Complex S.A. niezależnie działającej spółki odpowiedzialnej za kontynuację i dalszy rozwój działalności produkcyjno-handlowej. Od tego czasu podjęliśmy  szereg działań, które pozwolił nam znaleźć się w czołówce firm specjalizujących się w branży motoryzacyjnej.

Obecnie Complex Automotive Bearings jest nadal częścią prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej Redwood Holding S.A. (wcześniejsza nazwa Complex S.A.) notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wzbogaca profil działalności holdingu o produkty dedykowane do naprawy samochodów osobowych i dostawczych. 

Complex Automotive Bearings zaopatruje rynek w solidne i dobre jakościowo towary, które w połączeniu z profesjonalizmem oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem pracowników gwarantują naszym klientom pełną satysfakcję z dokonywanych zakupów. 

Mając na uwadze maksymalizację zadowolenia klientów zapewniamy im między innymi:

  • bogaty i stale poszerzany asortyment części motoryzacyjnych, zawsze dopasowany do dynamicznie zmieniającej się oferty producentów samochodów,
  • wysoką jakość produktów, gwarantowaną dzięki ciągłej ich kontroli,
  • rzetelne i terminowe dostawy towarów,
  • doskonale przeszkolonych pracowników, służących wsparciem i doradztwem.


Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz stabilnej pozycji na rynku są liczne formy współpracy i partnerstwa, którymi możemy się poszczycić. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują: